Художнє лиття

ХУДОЖНЄ ЛИТТЯ


ООО ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ займається виготовленням ексклюзивних виробів згідно з малюнком або кресленням замовника. Наші фахівці досконало вивчили всі нюанси художнього лиття: ексклюзивні виливки (заготовки) з бронзового і латунного сплаву, лиття декоративних елементів і виробів з кольорового металу, декоративний індивідуальний бронзовий посуд, свічники, канделябри, аксесуари з бронзи і міді, декор для дому та саду з бронзи і латуні, різні камінні набори і люстри бронзові, бра з бронзи, годинники, оправи для дзеркал бронзові, елементи і предмети меблів з міді, бронзи і латуні, статуї з бронзового литва, скульптури і бронзові погруддя. Сама суть слова "лиття" дає нам уявлення про виробництво - це заливання розплавленого матеріалу при дуже високій температурі (близько 1000 градусів за Цельсієм) у підготовлену для виливки форму.

Найчастіше використовувані сплави, які використовують під час лиття: бронза, чавун, алюміній, мідь, латунь, срібло і золото.

Основною перевагою художнього лиття є висока деталізація елементів готової деталі та її індивідуальність і ексклюзивність.

Найделікатніший та найвідповідальніший процес— це виготовлення форми, в яку буде заливатися розплавлена сировина. Під час відливання розтоплений метал заповнює форму максимально точно. Сам процес заливки так само є дуже складним і відповідальним, наш фахівець повинен так спрямувати потік металу, щоб він рівномірно заповнив усю форму, не залишаючи повітряних пустот чи інших утворень..

Досвід наших майстрів і хороше, якісне обладнання дає змогу виконувати замовлення будь-якої складності в будь-якій кількості.

В цехах нашей компании ТОВ "Экіпаж Холдинг" за допомогою художнього лиття можна виготовляти елементи меблів з бронзового сплаву, урни та огорожі з бронзи в різних стилях і розмірах, різні решітки для декору з бронзи, огорожі для сходів і балконів, культові та ритуальні вироби, бронзові дзвони, статуї та статуетки з бронзи.

Замовити та придбати продукцію нашого підприємства можна в місті Київ, Одеса, Дніпро, Львів і Харків, або за допомогою кнопки "Замовити", через Інтернет з будь-якої точки України.

Займаємося виготовленням за кресленням замовника та можемо надати послуги студії дизайну LTD "EKIPAZH HOLDING" для створення проєкту за побажанням замовника.

Ціна послуг з художнього лиття залежить від складності робіт і матеріалу, прорахунок індивідуальний для кожного проєкту.

Надішліть запит і наш фахівець зв'яжеться з Вами.