ЛИТТЯ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

ЛИТТЯ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

ЛИТТЯ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ


Лиття металу згідно з індивідуальними кресленнями та проєктами - клієнта одна з основних виробничих спеціалізацій компанії «ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ». Ми готові виконати будь-яке замовлення, у наші послуги входить створення макета за зразком, створення 3D моделі і до повного виготовлення деталі, а також можливе тиражування вже наявної деталі з подальшим механічним обробленням.

Спектр наших послуг з ливарного виробництва

Ми використовуємо такі способи лиття:

Лиття під тиском

Застосовуються для виготовлення виробів складних форм з різними контурами. Вироби і виливки, виготовлені даним способом, вирізняються високою якістю поверхні, порівняно з тією якістю, яку отримуємо під час механічної обробки, включно з використанням інших методів. Внаслідок литої кірки вироби мають підвищену корозійну стійкість.


Лиття за виплавлюваними моделями

Цей спосіб застосовується для виготовлення фасонних виливків з різних ливарних сплавів. Відсутність роз'ємів у формі забезпечує найвищу точність розмірів і маси відлитих виробів.


Лиття у кокіль

Заливка розплавленого матеріалу в сталеві багаторазові форми, що застосовується для виробів і виливків підвищеної якості з підвищеною щільністю і відповідає оригіналу виробу.


Лиття у землю

Цей спосіб застосовується для різних виливків з різного матеріалу, включно з використанням стрижнів. Цей процес має доволі низьку собівартість, що, своєю чергою, позитивно відбивається на фінальній ціні виливків (виробів).


Лиття по ХТС

Лиття по холоднотверднучим сумішам дає заготовкам зі сталі та чавуну можливість максимально точно відповідати потрібним показникам шорсткості. У цьому разі зменшується обсяг робіт на механічну обробку деталей (виливків).


Лиття по пінопласту

Лиття по холоднотверднучим сумішам дає заготовкам зі сталі та чавуну можливість максимально точно відповідати потрібним показникам шорсткості. У зв'язку з цим зменшиться обсяг робіт на механічну обробку деталей (виливків).


Чавунне лиття

Популярність чавунного лиття зумовлена властивостями самого матеріалу. Чавунне лиття дуже популярне на рядузі своїми властивостями. Порівняно зі сталевим литтям, чавунне на порядок дешевше, його використовують для виробництва постаментів для різних механізмів і двигунів, стійок для різної важкої техніки, блоку циліндрів для двигунів, а також інструментів і багато чого іншого. Компанія ТОВ "ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ" виконують замовлення за кресленнями та макетами, наданими клієнтом.

Кольорове лиття

Компанія ТОВ "ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ" працює над литтям металу під замовлення з різних сплавів. Деталі та вироби з кольорових металів доволі широко використовують у легкій та важкій промисловості, оскільки мають різноманітні властивості, як-от хороша електропровідність або ударна в'язкість.

Сталеве лиття

Сталеве лиття використовується здебільшого у випадках, коли дуже важливо, щоб деталь мала певні механічні властивості. В даному випадку важлива відсутність шлюбів і дефектів лиття. Деталі, які може виготовляти наше виробництво, можуть важити кілька грамів або досягати ваги в кілька тонн.

Причини замовити лиття в нашій компанії

Підприємство ТОВ "ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ" застосовують кілька видів лиття, що зі свого боку дає змогу домогтися чудових результатів під час відливання деталей і заготовок, які ідеально відповідають бюджету і потребам клієнта. Замовлення виконуються досвідченими фахівцями на новітньому обладнанні. Матеріали, які застосовуються, відповідають ГОСТу або ТУ за бажанням замовника. Протягом усього процесу ливарні деталі перевіряються на наявність дефектів, а також візуальний і розмірний контроль, перевірка на твердість тощо.

Виконуємо лиття металу на замовлення, використовуючи ці матеріали:

Чугун — вирізняється високою твердістю, стійкістю до теплових навантажень і корозії, відмінно поглинає вібрації і шуми які створюються під час роботи механізмів та інструментів.

Сталь — цей матеріал є універсальним, і застосовується в різних марках сталі. Цей вид сировини використовується набагато частіше ніж інші типи сплавів.

Кольорові метали - до переліку входить бронза, мідь, нержавійка, алюміній, латунь. У металургії в разі якщо сплав містить менше 5% заліза, він вважається кольоровим.

Після виготовлення деталі її підганяють під потрібні розміри механічною обробкою для отримання потрібних допусків, потрібних замовнику. Механічна обробка виконується термальним методом або на верстаті ЧПУ. Наше підприємство займається виготовленням ваших деталей за найнижчими цінами на ринку. ТОВ "ЭКІПАЖ ХОЛДИНГ" гарантує найвищу якість наших заготовок (виробів) і виконання замовлення в строк, обумовлений із замовником.

 

 

Адрес: м. Київ, пр. Визволителів